Herbata Shu Pu-Erh Yunnan Qizibing (2017), 357 g

Nowy produkt

Herbata Shu Pu-Erh Yunnan Qizibing (2017) – mocno sprasowane liście herbaty pu-erh w formie ”ciastka” o wadzę 357g. Pochodzi z prowincji Yunnan.

Więcej szczegółów

35,00 zł brutto

  • 50 g
  • 100 g
  • 357 g (ciasto)

Więcej informacji

Herbata Shu Pu-Erh Yunnan Qizibing (2017) – mocno sprasowane liście herbaty pu-erh w formie ”ciastka” o wadzę 357g. Pochodzi z prowincji Yunnan.

Przeważnie Shu Pu-Erhy mają wspólny orzechowy mianownik, lekko wysuszający z cierpkawo-goryczkowym posmakiem.

Herbata, którą przedstawiamy, posiada aromat świeżości z nutką owocowego karmelu, która się wzmacnia od pierwszego parzenia.

Kolor naparu od pierwszego przelewu dosyć głęboki, ciemny, intensywny, z wysoką klarownością, utrzymuje się praktycznie do ostatniego. Faktura gęsta i wysokooleista. Przy każdym parzeniu karmelowo-owocowy smak, długo utrzymujący się w ustach.

Działanie: Delikatnie i płynnie napełnia energią, bardzo delikatnie wstrząsa, łagodzi zmęczenie, stres, niepokojące myśli. Ma silne działanie tonizujące, poprawia trawienie, spala tłuszcz, zwiększa odporność organizmu, w chłodną porę dobrze ogrzewa.

Waga netto: 25-357 g

Parzenie: 5-7 g herbaty, 100 ml wody o temp. 90-100 °C. Minimalna ilość parzeń: 10-12 razy. Przed rozpoczęciem parzenia, herbatę należy zalać wrzącą wodą i wylać wodę dla obudzenia listka.

Najlepiej parzyć w: kubek z sitkiem i przykrywką, czajnik, gaiwan, szklanka lub zagotować w imbryku o pojemności 0,5 litra.

Wyprodukowany: 2017 rok

Kraj pochodzenia: Chiny, prowincja Yunnan

Zdjęcia niektórych produktów mogą nieznacznie odbiegać od rzeczywistości.

Chiny, prowincja Yunnan

Chiny, prowincja Yunnan

Produkty powiązane