Herbata Sheng Pu-Erh Haiwan 7548 (2017), 357g

Nowy produkt

Herbata Sheng Pu-Erh Haiwan 7548 (2017), 357g - Haiwan jest jednym z największych producentów herbaty pu-erh. Fabryka zwraca szczególną uwagę na jakość herbaty. Dotyczy to wszystkich etapów produkcji, od zbierania i sortowania surowców do pakowania i przechowywania gotowych ciastek. Do receptury 7548 wybierają mocne i dobrze rozwinięte, ale nie są duże liście.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

21,00 zł brutto

  • 25 g
  • 50 g
  • 100 g
  • 357 g (ciasto)

Więcej informacji

Herbata Sheng Pu-Erh Haiwan 7548 (2017), 357g - Haiwan jest jednym z największych producentów herbaty pu-erh. Firma została założona w 1999 roku przez Zou Bing Liang (邹炳良) i Lu Guoling (卢 国 龄), najbardziej znanych osób w świecie herbaty pu-erh.

Fabryka Haiwan zwraca szczególną uwagę na jakość herbaty. Dotyczy to wszystkich etapów produkcji, od zbierania i sortowania surowców do pakowania i przechowywania gotowych ciastek. Do receptury 7548 wybierają mocne i dobrze rozwinięte, ale nie są duże liście. 

Klasyczne ciasto 357 gramów w białym opakowaniu z firmowym logo fabryki. Autentyczność jest chroniona hologramem z unikalnym kodem cyfrowym. Napis na zielono świadczy o fermentacji Sheng (surowy, zielony pu-erh). Tradycyjnie, pierwsze dwie cyfry recepty oznaczają rok jego wdrażania (1975), trzecia wskazuje na rozmiar liści (4, średnie liście) i 8 - to kod fabryki Haiwan.

Kolor naparu jasno-żółty. Ładny, szlachetny zapach liści. Miękki, delikatny smak, z ledwo wyczuwalną słodyczą i kwiatowym posmakiem. Czasami czuje się jabłkowy posmak, czasami pojawia się przyjemna kwaskowatość i lekka cierpkość.

Wpływ na organizm: Usuwa toksyny z organizmu, oczyszcza krew, uspokaja system nerwowy, łagodzi bóle głowy, po wypiciu pojawia się niesamowita lekkość i wolność.

Waga netto: 25-357g

Parzenie: 5-6 g herbaty, 100 ml wody o temp. 90 °C. Minimalna ilość parzeń: 8-10 razy.

Najlepiej parzyć w: kubek z sitkiem i przykrywką, czajnik, gaiwan

Zbiór: marzec 2017

Kraj pochodzenia: Chiny, prowincja Yunnan

Zdjęcia niektórych produktów mogą nieznacznie odbiegać od rzeczywistości.

Chiny, prowincja Yunnan

Chiny, prowincja Yunnan

Produkty powiązane