Herbata Sheng Pu-Erh Chen Sheng Hao Yi Wu (na wagę)

Nowy produkt

Herbata Sheng Pu-Erh Chen Sheng Hao Yi Wu - mocno sprasowane surowe liscia herbaty pu-erh w formie ”ciastka”. Pochodzi z prowincji Yunnan.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

38,00 zł brutto

  • 10 g
  • 25 g
  • 50 g
  • 100 g

Więcej informacji

Herbata Sheng Pu-Erh Chen Sheng Hao Yi Wu - mocno sprasowane surowe liscia herbaty pu-erh w formie ”ciastka”. Pochodzi z prowincji Yunnan.

Chen Sheng Hao - to marka herbaty Pu-erh, która została założona w 2008 roku wielkim miłośnikiem herbaty, pochodzącym z Guangdong panem Chen Sheng He.

W 2008 roku podpisał kontrakt z ponad 100 mieszkańcami Lao Ban Zhang o wyłączności na ich herbaty. Właśnie wtedy stała się znana marka Pu-erh Chen Sheng Hao, a wkrótce pan Chen Sheng He zaczął produkować herbatę z Yi Wu, Naka, Nan Nuo i Bu Lang.

Herbaciany napar jasny, przejrzysty, ma przyjemny złoty odcień. Smak z lekką goryczą i słodkim długim posmakiem.  Zachęca do dalszego parzenia herbaty.

Wpływ na organizm: Pobudza i orzeźwia, usuwa toksyny z organizmu, poprawia pracę układu sercowo-naczyniowego, odpręża układ mięśniowy. Taką herbatę lepiej nie pić na noc, również nie zaleca się jej pić na pusty żołądek.

Waga netto: 10g

Parzenie: 5-6 g herbaty, 100 ml wody o temp. 95-100 °C. Minimalna ilość parzeń: 5-7 razy.

Najlepiej parzyć w: kubek z sitkiem i przykrywką, czajnik, gaiwan

Zbiór: kwiecień 2016

Kraj pochodzenia: Chiny, prowincja Yunnan

Zdjęcia niektórych produktów mogą nieznacznie odbiegać od rzeczywistości.

Chiny, prowincja Yunnan

Chiny, prowincja Yunnan

Produkty powiązane