Herbata Mleczny Oolong (Milk Oolong) (Nai Xiang)(Ceremonialny)

Nowy produkt

Herbata Mleczny Oolong (Nai Xiang)(Ceremonialny) - bez wątpienia jedna z najbardziej popularnych chińskich herbat. Ta herbata jest produkowana w prowincji Fujian.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

42,00 zł brutto

  • 25 g
  • 50 g
  • 100 g

Więcej informacji

Herbata Mleczny Oolong (Nai Xiang)(Ceremonialny) - bez wątpienia jedna z najbardziej popularnych chińskich herbat. Ta herbata jest produkowana w prowincji Fujian. Cieszy duszę i podnosi nastrój. Daje uczucie ciepła i przytulności w niesprzyjającą pogodę. Kremowy smak prawie zupełnie zagłusza naturalny smak herbaty oolong, ale to nie zmniejsza jej korzyści. W aromacie herbaty Mleczny Oolong można poczuć mleczne nuty i nutki słodkiej cukierki.

Zapach suchej herbaty słodki, kwiatowy. Napar przezroczysty, ma złoto-zielony odcień, w trakcie picia żółknie.

Bukiet gotowej herbaty jest jasny, lekki, kwiatowy z nutą kremowego karmelu, lodów waniliowych i cukierków owocowych. Zapach delikatny, ciepły, słodki. Smak miękki, maślany, słodki, bez goryczy lub cierpkości, z cieniutką owocową kwaskowatością. Przyjemny, orzeźwiający posmak.

Wpływ na organizm: W Chinach i na Tajwanie taką herbatę zazwyczaj piją przed jedzeniem w celu poprawy apetytu i poprawy przemiany materii. Herbata Mleczny Oolong jest bogata na przeciwutleniacze, całym kompleksem witamin i minerałów, a także w jej skład wchodzą: kofeina, połączenia polifenole i duża ilość olejków eterycznych. Ta herbata wzmacnia organizm, zapobiega powstawaniu nowotworów, wzmacnia ściany naczyń krwionośnych. Wspomaga metabolizm i szybkiej regeneracji komórek, dzięki czemu skóra dłużej pozostaje młoda, zmniejszają się zmarszczki. Herbata oolong jest w stanie rozkładać tłuszcze i wydalać je z organizmu. Dlatego herbata oolong jest naturalnym środkiem na odchudzanie.

Waga netto: 25-100g

Parzenie: 5-7 g herbaty, 100 ml wody o temp. 95-100 °C. Minimalna ilość parzeń: 5-7 razy.

Najlepiej parzyć w: kubek z sitkiem i przykrywką, czajnik, gaiwan

Zbiór: wiosna 2021

Kraj pochodzenia: Chiny, prowincja Fujian

Zdjęcia niektórych produktów mogą nieznacznie odbiegać od rzeczywistości.

Chiny, prowincja Fujian

Chiny, prowincja Fujian

Produkty powiązane