Najczęściej kupowane

Nowe produkty

Promocje

Brak promowanych produktów w tym momencie.

Ostatnio przeglądane

Herbata oolong Alishan (Premium)

Nowy produkt

Herbata oolong Alishan (Premium) - to wspaniały wysokogórski tajwański oolong, rośnie na wysokości około 1300 metrów nad poziomem morza, góry Alishan, powiat Nantou.

Więcej szczegółów

22,00 zł brutto

22,00 zł za 10g

Więcej informacji

Herbata oolong Alishan (Premium) - to wspaniały wysokogórski tajwański oolong, rośnie na wysokości około 1300 metrów nad poziomem morza, góry Alishan, powiat Nantou.

Smak herbaty jest bardzo silnie uzależniony od wysokości plantacji: im wyżej rośnie herbata, tym bardziej głęboki i wyrafinowany ma smak. Tylko herbaty położone najwyżej są zbierane i przetwarzane ręcznie, a wszystkie pozostałe – z wykorzystaniem mechanizmów. Herbata rośnie na wysokości ~1300 m.
W postaci suchej zielone zwinięte w zgrabne kulki liście.
Herbata charakteryzuje się głębokim słodkim smakiem i aromatem. Kolor naparu jest jasny, z długim słodkawym posmakiem.

Wpływ na organizm: poprawa apetytu; odświeżający i orzeźwiający wpływ na organizm; wydalanie toksyn, przyspieszenie przemiany materii, co z kolei przyczynia się do utraty wagi; gasi pragnienie; zmniejszenie zmęczenia; wzmocnienie odporności, dzięki czemu organizm lepiej radzi sobie z infekcjami wirusowymi; poprawa stanu skóry poprzez normalizacje pracy gruczołów łojowych i zachowania wilgoci.

Aby uzyskać maksymalne korzyści z napoju najlepiej spożywać go po posiłku, ponieważ poprawia pracę przewodu pokarmowego i wspomaga trawienie białka żywności. W okresie ciąży picie herbaty nie jest zalecane.

Waga netto: 10g

Parzenie: 8 g herbaty, 100-150 ml wody o temp. 85-95 °C. Minimalna ilość parzeń: 7-8 razy.

Najlepiej parzyć w: czajnik lub gaiwan

Zbiór: wiosna 2018

Kraj pochodzenia: Taiwan, góry Alishan

Zdjęcia niektórych produktów mogą nieznacznie odbiegać od rzeczywistości.

Produkty powiązane