Regulamin

 Sklep internetowy artoftea.pl sprzedaje produkty poprzez wysyłki, na podstawie zamówień detalicznych składanych przez zarejestrowanie się w sklepie. Wysyłki i sprzedaż prowadzimy na terytorium Polski. Możliwa jest wysyłka za granicę, po wcześniejszym uzgodnieniu kosztów wysyłki.

Ponadto prowadzimy równoległą sprzedaż stacjonarną w herbaciarni Art of Tea w Poznaniu pod adresem ul. Piekary 6/Wysoka 5, 61-850 Poznań.

Podstawowym wymaganym warunkiem zrealizowania zamówienia w sklepie internetowym jest poprawne wypełnienie formularza rejestracyjnego oraz dokonanie płatności. Również możliwa jest płatność za zamówienie przy odbiorze osobistym w herbaciarni Art of Tea w Poznaniu. Zamówienia są realizowane maksymalnie 3 dni robocze po zaksięgowaniu płatności na rachunku bankowym albo przy poprawnym wypełnieniu formularza rejestracyjnego ze złożeniem zamówienia w razie odbioru osobistego. W celu szybkiej i bezpiecznej obsługi Klientów, wszystkie paczki wysyłamy za pośrednictwem wybranej firmy kurierskiej.

Brak opłaty przelewem w przeciągu 3 dni roboczych jest jednoznaczny z anulowaniem zamówienia.

Opłaty za przesyłki pobieramy według cennika wybranej firmy kurierskiej.

Kwota zamówienia z DARMOWĄ wysyłką, została ujednolicona do 199 zł.
Czyli w przypadku zamówienia produktów na kwotę co najmniej 199 zł brutto, wysyłamy zamówione herbaty za darmo, zarówno paczką opłaconą z góry na konto jak i pobraniową, opłacaną przy odbiorze.

Osobisty odbiór zamówienia w herbaciarni Art of Tea w Poznaniu pod adresem ul. Piekary 6/Wysoka 5, 61-850 Poznań - bezpłatny.

Godziny otwarcia herbaciarni: poniedziałek - nieczynna, wtorek - niedziela 11.00 - 19.00.

W przypadku chęci zamówienia hurtowego prosimy o kontakt mailowy:

kontakt@artoftea.pl lub telefoniczny 881-692-248

Dane do przelewu bankowego:

 Anatol Ilnicki
45 1140 2004 0000 3902 7421 1419

Zwroty i Reklamacje

Wszystkie reklamacje i uwagi prosimy niezwłocznie zgłaszać drogą mailową (kontakt@artoftea.pl). W przypadku kiedy otrzymany towar jest wadliwy lub niezgodny z zamówieniem Klient ma pełne prawo do wymiany towaru lub jego zwrotu - w postaci nienaruszonej - w ciągu 10 dni od otrzymania przesyłki. Pieniądze zostaną przekazane na konto wskazane przez Klienta.

Wszystkie ceny podane w sklepie są cenami brutto (zawierają podatek VAT). Wiążąca dla stron transakcji jest cena widniejąca przy produkcie w momencie złożenia zamówienia przez Klienta.

Również inne elementy oferty, jak zawartość ewentualnego zestawu herbat, koszt dostawy oraz wszelkie pozostałe warunki są wiążące dla stron zgodnie z ich treścią od momentu złożenia zamówienia przez Klienta.

Zawartość witryny internetowej sklepu nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego (pełni jedynie rolę informacji handlowej), a zatem złożenie zamówienia przez Klienta nie oznacza natychmiastowego zawarcia umowy. Klient, składając zamówienie, składa ofertę kupna zamawianych przedmiotów, zgodnie z informacją na ich temat znajdującą się w momencie zamówienia na witrynie sklepu.

Zespół Art of Tea dokłada wszelkich starań, aby opisy i dane techniczne umieszczonych w sklepie produktów były zgodne z rzeczywistością.

Wszelkie informacje zamieszczone na stronie www.artoftea.pl pozostają pod ochroną prawa cywilnego, niezależnie od ochrony przewidzianej w innych przepisach, w szczególności w ustawie o prawie autorskim i prawach pokrewnych. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, prosimy o kontakt. Każde naruszenie praw autorskich będzie skutkowało wszczęciem procedury sądowej.

Ponadto wszelka zawartość witryny ma wyłącznie charakter informacyjny i nie może być traktowana jako oferta w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.