Herbata czerwona Meng Ding Hong Mei (2021)

Nowy produkt

Herbata czerwona Meng Ding Hong Mei (2021) - oryginalna czerwona herbata z rezerwatu przyrody w górach Meng Ding Shan w prowincji Syczuan.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

36,00 zł brutto

  • 25 g
  • 50 g

Więcej informacji

Herbata czerwona Meng Ding Hong Mei (2021) - oryginalna czerwona herbata z rezerwatu przyrody w górach Meng Ding Shan w prowincji Syczuan.

Jasny, miękki aromat z nutami róży, podkreślona tym, że w procesie suszenia herbatę na krótki czas umieszczano obok małych pąków róży Mei Gui Hua, w ten sposób odbywa się proces delikatnej, naturalnej aromatyzacji. W rezultacie otrzymujemy harmonijną i delikatną kompozycję aromatyczną (róża lekko uzupełnia owocowy słodki aromat czerwonej herbaty).

Zapach jest łagodny, ale jednocześnie bogaty. Jasne nuty kwiatów i suszonych owoców (brzoskwinia, morela). Korzenny aromat wanilii, wyrobów cukierniczych.

Kolor naparu kasztanowy, czerwony z żółtawym odcieniem.

Smak jest jasny i bogaty, ale jednocześnie miękki, z lekką cierpkością. Roślinny smak z przyjemnym jagodowym i mentolowym posmakiem. Wszystko to na tle głównego smakowej "melodii" czerwonej herbaty: charakterystycznej nuty chleba ze słodkimi nutami dojrzałych owoców.

Posmak jest bogaty, orzeźwiający, słodkawy z lekką kwaskowatością.

Wpływ na organizm: Wspaniała czerwona herbata do codziennego parzenia herbaty. Szczególnie piękna będzie w chłodnym okresie roku, w czasie deszczu, a także rano do podnoszenia tonu i nastroju.

Przyjemnie rozgrzewa, delikatnie ożywia, prowadzi myśli do porządku. Tworzy atmosferę przytulności, równowagi i harmonii. Dobrze usuwa zmęczenie i odświeża spojrzenie.

Waga netto: 25-50g

Parzenie: 5-6 g herbaty, 100 ml wody o temp. 90-100 °C. Minimalna ilość parzeń: 6-7 razy.

Najlepiej parzyć w: czajnik z porowatej gliny do czerwonej herbaty lub gaiwan

Zbiór: kwiecień 2021 rok

Kraj pochodzenia: Chiny, prowincja Syczuan

Zdjęcia niektórych produktów mogą nieznacznie odbiegać od rzeczywistości.

CHINY, PROWINCJA SYCZUAN

Chiny, prowincja Syczuan

Produkty powiązane