Herbata czerwona Jin Mao Hou

Nowy produkt

Herbata czerwona Jin Mao Hou - czerwona herbata wyprodukowana w prowincji Yunnan. Droga elitarna herbata. Ma potężny wpływ na organizm, z masą zalet w aromacie, smaku i jakości.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

52,00 zł brutto

52,00 zł za 25 g

  • 25 g

Więcej informacji

Herbata czerwona Jin Mao Hou - czerwona herbata wyprodukowana w prowincji Yunnan. Droga elitarna herbata. Ma potężny wpływ na organizm, z masą zalet w aromacie, smaku i jakości. Bardzo wieloaspektowa, otwiera się stopniowo, od przelewu do przelewu, dając ciekawą mieszankę nut orzechowych, czekoladowych, jagodowych, miodowych i piernikowych.

Herbata jest wytwarzana tylko z wiosennych górnych pąków herbacianych skręconych w eleganckie złote spirale. Herbata nabiera złotego koloru w procesie fermentacji. A jej fermentacja jest dość wysoka - 45-50 %. Jin Mao Hou jest uprawiany na północy prowincji Yunnan, w regionie uważanym za jeden z najbardziej ekologicznych obszarów. To piękna herbata o gęstym naparze, bogatym aromacie i intensywnym smaku.

Bogaty złoty rubinowy kolor naparu.

Wpływ na organizm: Herbata czerwona Jin Mao Hou :

- Szczególnie bogata w witaminę A, która zapobiega pogorszeniu wzroku, wzmacnia dziąsła, zęby i kości, przyczynia się do szybkiego wzrostu włosów,
- Pozytywnie wpływa na mikroflorę jelitową, usuwa toksyny z organizmu,
- Zawiera grupę witamin z grupy B, która odżywia organizm węglowodanami, wzmacnia układ nerwowy, oczyszcza krew i rozszerza naczynia krwionośne,
- Zawiera witaminę K, która wspomaga krzepnięcie krwi.

Waga netto: 25 g

Parzenie: 5-6 g herbaty, 100 ml wody o temp. 90-100 °C. Minimalna ilość parzeń: 5-6 razy. Przed rozpoczęciem parzenia, herbatę należy zalać wrzącą wodą i wylać wodę dla obudzenia listka.

Najlepiej parzyć w: czajnik z porowatej gliny do czerwonej herbaty lub gaiwan

Zbiór: marzec 2020 rok

Kraj pochodzenia: Chiny, prowincja Yunnan

Zdjęcia niektórych produktów mogą nieznacznie odbiegać od rzeczywistości.

Chiny, prowincja Yunnan

Chiny, prowincja Yunnan

Produkty powiązane