Perła Smoka Wan Mu Dan (brązowa)(2012)

Nowy produkt

Herbata biała Perła Smoka z Wan Mu Dan (brązowa) – perła zwijana jest z całych liści odmiany herbaty Bai Mu Dan, jej nazwa  tłumaczy się jako "Cesarska Biała Piwonia".

Więcej szczegółów

36,00 zł brutto

36,00 zł za 6szt.

Więcej informacji

Herbata biała Perła Smoka z Wan Mu Dan (brązowa) – perła zwijana jest z całych liści odmiany herbaty Bai Mu Dan najwyższej jakości, jej nazwa  tłumaczy się jako "Cesarska Biała Piwonia". Biała piwonia, zawiera jeden pączek i dwa drobnych listka, zerwanych wczesną wiosną. Liść z jednej strony jest pokryty gęstym białym puchem, z drugiej strony jest gładki i ma głęboki zielony kolor. Reguły wymagają, aby ta herbata była zebrana między 15 marca a 10 kwietnia. Musi być sucha pogoda i nie powinno być rosy.

Technologia: listek białej herbaty Bai Mu Dan zawijają w kulkę, dzięki temu procesowi ona się nie dotlenia i to daje możliwość do wieloletniego leżakowania, co pozwala herbacie nabrać zdecydowanych nutek miodowych i orzechowych.

W smaku herbaty Biała Piwonia są odcienie orzecha i wanilii, a napar ma kolor dżemu z moreli. Delikatny zapach i świeży, łagodny i słodki smak, pozbawiony cierpkości.

Herbata biała Perła Smoka Wan Mu Dan zachowała w sobie wszystkie cenne mikroelementy i witaminy zawarte w niej naturą. Niezwykle lekka i delikatna, rozjaśnia myśli, uspokaja, nastraja do filozoficznego nastroju.

Waga netto: ~6g

Parzenie: 6 g herbaty, 100 ml wody o temp. 90-100 °C. Minimalna ilość parzeń: 7-9 razy.

Najlepiej parzyć w: kubek z sitkiem i przykrywką, czajnik, gaiwan, szklanka

Zbiór: 2012

Kraj pochodzenia: Chiny, prowincja Fujian

Zdjęcia niektórych produktów mogą nieznacznie odbiegać od rzeczywistości.

Chiny, prowincja Fujian

Chiny, prowincja Fujian

Produkty powiązane